Mardin Özel Ambulans

Ambulans Fiyatları

AMBULANS FİYATLARI

ambulans fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları belirlenmesi hastanın alınacağı konumdan gideceği yerin mesafesine bağlı olarak belirlenmektedir. Fiyat belirlenirken hastanın sağlık durumu ambulansta ihtiyaç duyulacak acil/tıbbi destek göz önünde bulundurulmaktadır. Şehir Dışı ambulans hizmeti fiyatları ise hastanın gideceği il kilometresine göre değişmektedir. Çağrı merkezimiz 02164420670 den 2021 Özel Ambulans ücret bilgisi alabilir detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hastaları özel ambulansı hizmeti ile İstanbul şehir içi, şehirler arası, ülkeler arası, güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için en yeni araç ve teknik ekipmanları kullanıyor ve bu şekilde sahip olduğumuz kaliteyi her geçen gün biraz daha arttırmaya çalışıyoruz.

ÖZEL DESTEĞE YA DA TEDAVİYE BAĞIMLI OLAN HASTALAR İÇİN UZMAN EKİPMANLAR KULLANILARAK ÖZEL AMBULANS HİZMETİ VERİLMEKTEDİR. ÖZEL AMBULANS KİRALAMA BİR GÜNLÜK YA DA BİRKAÇ GÜNLÜK OLABİLMEKTEDİR. ASYA AMBULANS HASTALARINIZ İÇİN GEREKLİ OLAN TÜM ALTYAPIYI SUNMAKTADIR.

Özel Ambulans Fiyatları 2021 Yılı başlangıç ücreti ve şehir içi km başına ücret olarak hesaplanmaktadır. Şehirler arası ambulans hizmeti fiyatları ise yine başlangıç ücreti ve km başına ücret olarak hesaplanmaktadır. Tipik olarak, ücret yapıları bir taban ücret, kilometre ücretleri, ek bakım, gece ve hafta sonu ücretleri ve diğer hizmet ücretleri içerir. Organizasyon vb. Sağlık tedbiri fiyatlarımız ise saatlik ücret olarak hesaplanmaktadır. Hasta Nakil Ambulansı ve Acil Yardım Ambulansı arasında ve donanımlarına göre ambulans fiyatları farkı oluşmaktadır. Organizasyonun amacına göre Ambulans seçilebilir.

ASYA AMBULANS 02164420670 DETAYLI BİLGİ VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN ÇAĞRI MERKEZİMİZDEN DESTEK ALABİLİR, SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ.

Özel Ambulans Hizmeti talep eden hastalarımızın transport esnasında oluşabilecek tüm acil durumlar için Paramedik (AABT) ve ATT uzman sağlık personellerimiz hastaya refakat etmektedir. Asya Ambulans kalitesi ile Özel Ambulans servisini tüm İstanbul’a sunmanın gururunu yaşıyor, genç, dinamik yapımız, güçlü takım ruhumuz ile var olduğumuz sektörde etik değerlere bağlı kalarak hizmet vermekteyiz. Özel Ambulans sektöründe gelişime katkı sağlayarak ve  yenilikler kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Asya Ambulans, en son teknoloji ile donatılmış, il sağlık müdürlüğünden ruhsatlı ambulansları ile il sağlık müdürlüğünden çalışma izin belgeli alanında uzman hekim ve/veya  ambulans ve acil bakım teknikeri (AABT/Paramedik), acil tıp teknisyeni (ATT) ve Sağlık Bakanlığı İlkyardım Sertifikalı sürücülerden oluşan sağlık ekipleri; özellikle kardiyopulmoner resisütasyon (CPR), travmalı hasta stabilizasyonu ve kurtarma konularında deneyimlidir.

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi