Muş Özel Ambulans

Bahçelievler Özel Ambulans

BAHÇELİEVLER ÖZEL AMBULANS

Bahçelievler Özel Ambulans profesyonel ekip ve ekipmanlar ile Bahçelievler bölgesinde Hasta Nakil Ambulans hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasındaki tüm ilçelerinde Özel Ambulans bekleme noktalarımız sayesinde tüm İstanbul ilçelerine kısa bir süre içinde ekiplerimiz ulaşmaktadır. Bahçelievler Özel Ambulans birimi olarak hastalarımızı hastaneden eve evden hastaneye ve hastaneler arası hasta transport hizmeti sağlamaktayız.

Bahçelievler Özel Ambulans son model ambulans araçları ve uzman personeli ile hizmet veren özel ambulans servisidir. Önceliğimiz hasta sağlığı, güvenliği olmakla birlikte hasta nakil hizmetinde oluşabilecek tüm risklere karşı bilinçli, deneyimli sağlık personelleriyle çalışmaktır. Tam donanımlı Hasta Nakil Ambulanslarımızda en az 1 adet PARAMEDİK ve 1 adet sağlık personeli (ATT) sürücü görev yapmaktadır.

Bahçelievler Özel Ambulans Bahçelievler ilçesinde tüm ilçelerimizde olduğu gibi 7/24 çalışmaktadır. 0539 399 01 12 Numaralı Mobil Sağlık Hattımızdan ihtiyacınızın olduğu her zaman Bahçelievler Özel Ambulans talebinde bulunabilirsiniz.

ÖZEL ASYA AMBULANS

Asya ambulans, şehir içi ve şehirler arası ambulans hizmeti sunan bir özel ambulans şirketidir. 12 yıla uzanan deneyim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Şehir içi ambulans hizmetinde İstanbul’un her ilçesine ambulans hizmeti ve nakil hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışındaki illerde ise şehirler arası hasta nakil hizmeti sunmaktayız. Asya ambulans uygun fiyat garantisi ile profesyonel ambulans hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve hastaneler arası ambulans hizmeti ve nakil hizmeti almak isteyen hastalarımız 05393990112 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Asya ambulans diyaliz merkezine kendi imkanlarıyla gidemeyen, donanımlı ambulans araçları, yeterli ekipmanlar ve ambulans sedyeleriyle götürülmesi mümkün olan hastaları evindeki yatağından alıp, diyaliz merkezindeki yatağına kadar naklini sağlamaktadır.

asya ambulans hizmetlerimiz

asya ambulans hizmetlerimiz

 

Whatsapp
Çağrı Merkezi