• Alemdağ Özel Ambulans

  ALEMDAĞ ÖZEL AMBULANS

  Alemdağ Özel Ambulans Sağlık için konforlu, tam donanımlı, nitelikli, güvenilir ve hızlı ulaşım araçları ile hastalara hizmet verilmektedir. Sağlık alanlarına bağlı acil ambulanslar ve sağlık bakanlığından ruhsatlı özel ambulanslar ile hasta ulaşımı yapılmaktadır. Sağlıklı yaşam ve nakil için ambulans hizmeti verilmektedir. Alemdağ Özel Ambulans birimi Hastaların bulunduğu hastaneden, başka hastane merkezine, evden hastaneye özel nakil işlemleri sunmaktadır.

  Bizlerde, ambulans hizmeti veren özel bir kurum olarak hastaların taşınmasına yardım etmekteyiz. Alemdağ Hasta nakil ambulans ailesi olarak, araç içi tıbbı ekipman eksikliği olmadan uzman sağlık personelleri ile hizmet vermekteyiz. 02164420670 Numaralı Mobil Sağlık Hattımızdan ihtiyacınızın olduğu her zaman Alemdağ Özel Ambulans talebinde bulunabilirsiniz.

  ÖZEL ASYA AMBULANS

  Asya ambulans, şehir içi ve şehirler arası ambulans hizmeti sunan bir özel ambulans şirketidir. 12 yıla uzanan deneyim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Şehir içi ambulans hizmetinde İstanbul’un her ilçesine ambulans hizmeti ve nakil hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışındaki illerde ise şehirler arası hasta nakil hizmeti sunmaktayız. Asya ambulans uygun fiyat garantisi ile profesyonel ambulans hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve hastaneler arası ambulans hizmeti ve nakil hizmeti almak isteyen hastalarımız 02164420670 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Asya ambulans diyaliz merkezine kendi imkanlarıyla gidemeyen, donanımlı ambulans araçları, yeterli ekipmanlar ve ambulans sedyeleriyle götürülmesi mümkün olan hastaları evindeki yatağından alıp, diyaliz merkezindeki yatağına kadar naklini sağlamaktadır.

  asya-ambulans

  asya-ambulans

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi