• Kadıköy Özel Ambulans

  KADIKÖY ÖZEL AMBULANS

  Kadıköy Özel Ambulans birimi olarak hastalarımıza hastaneden eve evden hastaneye ve hastaneler arası transport hizmeti vermekteyiz. Gerekli durumlarda evden veya hastaneden aldığımız hastalarımızı Şehir dışı hasta nakil ile gitmesi gereken hastaneye naklediyoruz. Şehir içi ve şehir dışı hasta nakil ambulanslarımız en az 2 sağlık personeli ile çalışmaktadır. Hasta nakil işlemi esnasında zamanın ne kadar kıymetli olduğunu bilmekteyiz. Bundan dolayı en hızlı ve güvenli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Önceliğimiz hasta sağlığı, güvenliği olmakla birlikte hasta nakil hizmetinde oluşabilecek tüm risklere karşı bilinçli, deneyimli sağlık personelleriyle çalışmaktadır.

  Kadıköy Özel Ambulans hizmeti ile Kadıköy ilçesinde hizmet vermekteyiz. Kadıköy’deki hastanelerden taburcu olan hastalarımızı özel ambulans hizmeti sayesinde evlerine kadar özel sedyelerimiz ile taburculuk işlemlerine yarar sağlamaktayız. Hastalarımız yatağa bağımlı veya yürümekte güçlük çektiğinden dolayı ambulans ile evlerine gitmesi sağlıkları için en doğrusu olacaktır. Aynı zamanda Kadıköy Özel Ambulans sayesinde evinden hastaneye veya sağlık kuruluşuna gitmekte zorlanan hastalarımıza da özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Özel Ambulanslarımız 7/24 hizmet vermektedir

  KADIKÖY ÖZEL AMBULANS ÜCRETLERİ

  Kadıköy Özel ambulans fiyatlarımız, hastanın alındığı ve gideceği yere göre hesaplanmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile kaliteli ambulans hizmeti sunmaktayız. Kadıköy Özel Ambulans birimimizde her ilçede olduğu gibi Özel Ambulans bekleme noktalarımız sayesinde İstanbul’un her ilçesine dakikalar içinde ulaşabilmektedir. İletişim sayfamızdan ambulans servisimize 7/24 ulaşabilir özel ambulans talebinde bulunabilirsiniz.

  ÖZEL ASYA AMBULANS

  Asya ambulans, şehir içi ve şehirler arası ambulans hizmeti sunan bir özel ambulans şirketidir. 12 yıla uzanan deneyim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Şehir içi ambulans hizmetinde İstanbul’un her ilçesine ambulans hizmeti ve nakil hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışındaki illerde ise şehirler arası hasta nakil hizmeti sunmaktayız. Asya ambulans uygun fiyat garantisi ile profesyonel ambulans hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve hastaneler arası ambulans hizmeti ve nakil hizmeti almak isteyen hastalarımız 02164420670 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Asya ambulans diyaliz merkezine kendi imkanlarıyla gidemeyen, donanımlı ambulans araçları, yeterli ekipmanlar ve ambulans sedyeleriyle götürülmesi mümkün olan hastaları evindeki yatağından alıp, diyaliz merkezindeki yatağına kadar naklini sağlamaktadır.

  asya-ambulans

  asya-ambulans

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi