• Maltepe Özel Ambulans

  MALTEPE ÖZEL AMBULANS

  Maltepe Özel Ambulans servisimiz 7/24 Mobil Sağlık Hizmeti vermektedir. Maltepe Özel Ambulans birimi olarak özel ambulanslarımız sağlık bakanlığı onaylı olup hasta nakil ambulansı yönetmeliğine göre tam donanımlıdır. Maltepe Özel Ambulans birimimizde tüm personellerimiz alanında uzman sağlık personelleridir. Amacımız hastalarımıza sorunsuz ve güvenilir Özel Ambulans hizmeti sunarak Sağlık alanında yardımcı olmaktır.

  Maltepe ilçesinde Özel Ambulans bekleme noktalarımız sayesinde Maltepe bölgesindeki vakalara seri bir şekilde ulaşılmaktadır. Hasta Nakil Ambulanslarımız hastaneden eve evden hastaneye ve hastaneler arası hasta transportu yapmaktadır. Ekiplerimiz hastaya ulaşıp hastayı gideceği yere kadar götürürken tüm gerekli sağlık uygulamalarını yapmaktadır. Özel sedyelerimiz ile yatağa bağımlı veya hareket kısıtlılığı yaşayan hastalarımızı incitmeden ve seri bir şekilde transport etmekteyiz.

  MALTEPE HASTA NAKİL AMBULANSI

  Maltepe Hasta nakil ambulans hizmeti ile hastanızı evinden ya da hastaneden alarak dilediğiniz yere en kısa sürede güvenli ve hızlı bir şekilde naklediyoruz. Kemoterapi ve radyoterapi alan, ortopedi ameliyatı olan, diyaliz servisiyle transferi gerçekleştirilemeyecek yatağa bağımlı hastalar, tam ve kısmi felç geçiren hastalara da nakil imkanı sunmaktayız. Maltepe Özel Ambulans Maltepe ilçesinde tüm ilçelerimizde olduğu gibi 7/24 çalışmaktadır. 02164420670 Numaralı Mobil Sağlık Hattımızdan ihtiyacınızın olduğu her zaman Maltepe Özel Ambulans talebinde bulunabilirsiniz.

  ÖZEL ASYA AMBULANS

  Asya ambulans, şehir içi ve şehirler arası ambulans hizmeti sunan bir özel ambulans şirketidir. 12 yıla uzanan deneyim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Şehir içi ambulans hizmetinde İstanbul’un her ilçesine ambulans hizmeti ve nakil hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışındaki illerde ise şehirler arası hasta nakil hizmeti sunmaktayız. Asya ambulans uygun fiyat garantisi ile profesyonel ambulans hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve hastaneler arası ambulans hizmeti ve nakil hizmeti almak isteyen hastalarımız 02164420670 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Asya ambulans diyaliz merkezine kendi imkanlarıyla gidemeyen, donanımlı ambulans araçları, yeterli ekipmanlar ve ambulans sedyeleriyle götürülmesi mümkün olan hastaları evindeki yatağından alıp, diyaliz merkezindeki yatağına kadar naklini sağlamaktadır.

  Haftada 2 veya 3 kez diyaliz merkezine gidip hastayı aktarıp sonrasında tedavi bittiğinde ise geri evine naklini sağlamaktayız. Uzman kadromuz ve tam donanımlı araçlarımız olası tüm risk faktörlerine karşı hazırlıklıdır. Eğitimli kadromuz bünyesinde hasta alımından sevkine ve hastaneye teslimine kadar en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Sağlık bizim için ön planda olduğundan dolayı, sizler için en uygun ambulans fiyatları eşliğinde hızlı, güvenilir ve kaliteli destek sunuyoruz. Asya ambulans ile ambulans hizmetinden sizde yararlanmak için çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. 02164420670 mobil destek hattımız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  ÖZEL AMBULANS

  Türkiye’nin tüm şehirlerine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Kara ve hava ambulans filomuz olmak üzere hastalarımıza en hızlı şekilde özel ambulans hizmeti sağlamaktayız. Hastalarımızın sağlık durumunu göz önünde bulundurularak, gideceği yerin kilometresi baz alınıp fiyatlandırma yapılmaktadır. Tam donanımlı son model Mercedes Sprinter araçlarımız ile uzman ekip gözetiminde hastalarımızın naklini gerçekleştirmekteyiz. Ambulanslarımızda bulunan son teknoloji cihazlarımız ile aniden gelişebilecek komplikasyonlarda veya acil müdahale gerektirecek tüm durumlarda uzman sağlık personellerimiz tarafından gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

  Asya ambulans, 7 gün 24 saat aktif bir şekilde hastalarımıza nakil hizmeti vermenin yanında mobil sağlık hizmetini de vermektedir. Özel Asya Ambulans olarak hizmet verdiğimiz şehirlerde kısa bir süre içinde uzman ekibimiz hastalarımıza ulaşmaktadır. Çağrı merkezimiz 7/24 aktif olarak çalışmaktadır. Asya ambulans çağrı merkezi ulaşım hattı 02164420670 bize ulaşabilirsiniz.

  Özel ambulans fiyatlarımız, hastanın alındığı ve gideceği yere göre hesaplanmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile kaliteli ambulans hizmeti sunmaktayız. Güler yüzlü ve güvenilir uzman sağlık personellerimiz, son model ambulanslarımız ile özel ambulans hizmeti vermekteler. Aynı zamanda bir çok hasta ve hasta yakını memnuniyeti ile işimizi severek yapmanın yanında sizlerden aldığımız olumlu dönüşlerle işimizi çok daha iyi yerlere getirmek için çalışmaktayız.

  Asya ambulans, bulunduğu ilden başka bir ile hasta transferi de gerçekleştirmektedir. Şehirler arası özel ambulans hizmetinde önceliğimiz hastanın durumunun stabil bir şekilde transport edilmesidir. Kullanacağı/ kullandığı ilaç veya ilaçlar var ise yol esnasında sağlık personelimiz uygulama yapmakta olup oksijen desteği ihtiyaç duyuluyor ise desteklenmektedir. Tüm yol boyunca oluşabilecek acil müdahale gerektiren durumlarda sağlık personellerimiz müdahale yapmaktadır. Bulunduğu ilden alınıp ve gideceği ildeki yatağına kadar hastamızı naklediyoruz. Hastamızın ağrı duymaması için olabileceği en minimum hareketlerle sabitliği koruyoruz.

  maltepe özel ambulans

  maltepe özel ambulans

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi