HAKKIMIZDA

Hakkımızda kısaca bahsetmek gerekirse; Özel Asya Ambulans firması olarak 12 yıla ulaşan hizmet deneyimimiz ile profesyonel özel ambulans hizmeti sunmaktayız. Sağlık kuruluşuna kendi imkanlarıyla gitmesi mümkün olmayan ya da konforlu ulaşım sağlamak isteyen hastalarımıza, özel ambulans hizmetimiz ile sağlık durumu kontrol altında tutularak nakil sağlamaktayız. Hastalarımız sağlık kuruluşundan taburcu olduğunda da profesyonel ekip ve ekipmanlarımız aracılığı ile en güvenilir şekilde eve transportunu gerçekleştirmekteyiz.

Özel Ambulans Hizmeti talep eden hastalarımızın transport esnasında oluşabilecek tüm acil durumlar için Paramedik (AABT) ve ATT uzman sağlık personellerimiz hastaya refakat etmektedir. Asya Ambulans kalitesi ile Özel Ambulans servisini tüm İstanbul’a sunmanın gururunu yaşıyor, genç, dinamik yapımız, güçlü takım ruhumuz ile var olduğumuz sektörde etik değerlere bağlı kalarak hizmet vermekteyiz. Özel Ambulans sektöründe gelişime katkı sağlayarak ve  yenilikler kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Asya Ambulans, en son teknoloji ile donatılmış, il sağlık müdürlüğünden ruhsatlı ambulansları ile il sağlık müdürlüğünden çalışma izin belgeli alanında uzman hekim ve/veya  ambulans ve acil bakım teknikeri (AABT/Paramedik), acil tıp teknisyeni (ATT) ve Sağlık Bakanlığı İlkyardım Sertifikalı sürücülerden oluşan sağlık ekipleri; özellikle kardiyopulmoner resisütasyon (CPR), travmalı hasta stabilizasyonu ve kurtarma konularında deneyimlidir.

ÖZEL AMBULANS HİZMETLERİ

Asya Ambulans Üst düzey donanıma, ekipmana ve personele sahip bir kuruluştur. Organizasyonlarda istenilen saate göre sağlık tedbiri hizmeti vermekte olup revirlere de ambulans hizmeti sağlamaktadır. Asya Özel Ambulans Hizmetleri İstanbul’un birçok noktasında bekleyen veya hareket halinde ambulanslarımızla hizmet vermekteyiz. Alanlarında düzenli eğitim alan, paramedik, acil tıp teknisyeni ve ilk yardım eğitim sertifikalı sürücülerimizle sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamak için çalışıyoruz. Hakkımızda aldığımızda olumlu geri dönüşler, doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir.

Konularında eğitimli uzman ekibimiz bayram gibi özel günler dahil olmak üzere 7/24 çağrı sistemi, eğitimli çağrı karşılayıcı personeli, kayıt sistemi, adres bulma sistemi ve araç takip sistemleriyle size daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyor. Size daha iyi hizmet verebilmek için ekibimiz düzenli eğitimler almaktadır.

Asya Ambulans olarak biz sizlerin her zaman yanındayız. Bunu hissettirmek için profesyonel ekimizin gösterdiği özveri ile 7/24 hizmetinizdeyiz. 7/24 ambulans hizmetiyle birlikte aksayan ambulans çağrılarını en aza indirmek için çıktığımız bu yolda yerinde en doğru ilk müdahaleyi sağlayarak en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak adına tüm özverimizle çalışıyoruz. Asya Ambulans Acil Çağrı Hattı 0216 442 06 70 numaralı hattı, tüm GSM operatörlerinden aranabilmekte ve çağrılar, 365 gün 24 saat çağrı merkezi tarafından cevaplanmaktadır.

MİSYONUMUZ; ''Tüm dünyada yaygın, çağdaş, ulaşılabilir, etkin acil sağlık ve hasta nakil hizmetlerini uluslararası standartlarda sunan önder bir kurum olmak.''
VİZYONUMUZ; ''Uluslararası standartta acil sağlık ve hasta nakil hizmetlerinin yerleştirilmesini, geliştirilmesini ve bu hizmetlerin toplumun her kesimine ulaştırılmasını sağlamak.''
WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi