ORGANİZASYONLARDA ÖZEL AMBULANS

Asya Ambulans olarak özel ambulans hizmeti ve organizasyonlarda özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Dizi, film, reklam çekimlerinde olası acil müdahale gerektirebilecek olaylar yaşanabilmektedir. Kalabalık ortamlar, fazla çalışma saatleri, çekim yapılacak yer, çekim konsepti hepsi sağlık ihtiyacına sebep olabilmektedir. Günümüzde bir çok reklam, film, dizi çekimi esnasında tedbir amaçlı özel ambulans ile anlaşılmaktadır. Organizasyon girişlerinde ateş ölçümü yapılmaktadır. Herhangi bir acil müdahale gerçekleştiğinde ambulans ekibi hazır olarak beklediğinden zaman kaybetmeden hasta/yaralıya ulaşılabilmektedir.

Spor müsabakalarında Özel Ambulans hizmetinden yararlanarak, oluşabilecek kazalarda hızlı bir şekilde yaralıya müdahale edilir. Spor esnasında hiç istemesekte sakatlıklar olabilmektedir. Bunun için ambulans ekibimiz spor müsabakalarında tıbbi malzemeleri ile beraber alanda hazır olarak beklemektedirler. Hasta/yaralının neye ihtiyacı var ise o tedaviye başlanır gerekirse en yakın sağlık kuruluşuna hızlı bir şekilde transportu gerçekleşir.

Toplantı, açılış, konferans gibi kalabalık olabilecek ve Özel Ambulans ile sağlık talebi oluşabilecek yerlerde ve organizasyonlarda özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Toplantı salonlarında girişlerde ateş ölçümü yapılmaktadır.  Sağlık personelleri hazır olarak beklediğinden olası hastalanma gibi durumlarda özel ambulans ile hızlı bir şekilde müdahale edilip tedavisine başlanmaktadır. Organizasyonlarda Özel Ambulans Fiyatlandırması için Çağrı merkezimiz 0216 442 06 70 numarasından iletişime geçebilir, ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyarız.

ÖZEL ASYA AMBULANS

Asya ambulans, şehir içi ve şehirler arası ambulans hizmeti sunan bir özel ambulans şirketidir. 12 yıla uzanan deneyim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Şehir içi ambulans hizmetinde İstanbul’un her ilçesine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışındaki illerde ise şehirler arası hasta nakil hizmeti sunmaktayız. Asya ambulans uygun fiyat garantisi ile profesyonel özel ambulans hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve hastaneler arası özel ambulans hizmeti almak isteyen hastalarımız 0216 442 06 70 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Asya ambulans diyaliz merkezine kendi imkanlarıyla gidemeyen, özel ambulans sedyeleriyle götürülmesi mümkün olan hastaları evindeki yatağından alıp, diyaliz merkezindeki yatağına kadar naklini sağlamaktadır.

Haftada 2 veya 3 kez diyaliz merkezine gidip hastayı aktarıp sonrasında tedavi bittiğinde ise geri evine naklini sağlamaktayız. Uzman kadromuz ve tam donanımlı araçlarımız olası tüm risk faktörlerine karşı hazırlıklıdır. Eğitimli kadromuz bünyesinde hasta alımından sevkine ve hastaneye teslimine kadar en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Sağlık bizim için ön planda olduğundan dolayı, sizler için en uygun özel ambulans fiyatları eşliğinde hızlı, güvenilir ve kaliteli destek sunuyoruz. Asya ambulans özel ambulans hizmetinden sizde yararlanmak için çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. 0216 442 06 70 mobil destek hattımız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi