ÖZEL AMBULANS

Türkiye’nin tüm şehirlerine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. Kara ve hava ambulans filomuz olmak üzere hastalarımıza en hızlı şekilde özel ambulans hizmeti sağlamaktayız. Hastalarımızın sağlık durumunu göz önünde bulundurularak, gideceği yerin kilometresi baz alınıp fiyatlandırma yapılmaktadır. Tam donanımlı son model Mercedes Sprinter araçlarımız ile uzman ekip gözetiminde hastalarımızın naklini gerçekleştirmekteyiz. Ambulanslarımızda bulunan son teknoloji cihazlarımız ile aniden gelişebilecek komplikasyonlarda veya acil müdahale gerektirecek tüm durumlarda uzman sağlık personellerimiz tarafından gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Asya ambulans, 7 gün 24 saat aktif bir şekilde hastalarımıza nakil hizmeti vermenin yanında mobil sağlık hizmetini de vermektedir. Özel Asya Ambulans olarak hizmet verdiğimiz şehirlerde kısa bir süre içinde uzman ekibimiz hastalarımıza ulaşmaktadır. Çağrı merkezimiz 7/24 aktif olarak çalışmaktadır. Asya ambulans çağrı merkezi ulaşım hattı 0216 442 06 70 bize ulaşabilirsiniz.

Özel ambulans fiyatlarımız, hastanın alındığı ve gideceği yere göre hesaplanmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile kaliteli ambulans hizmeti sunmaktayız. Güler yüzlü ve güvenilir uzman sağlık personellerimiz, son model ambulanslarımız ile özel ambulans hizmeti vermekteler. Aynı zamanda bir çok hasta ve hasta yakını memnuniyeti ile işimizi severek yapmanın yanında sizlerden aldığımız olumlu dönüşlerle işimizi çok daha iyi yerlere getirmek için çalışmaktayız.

Asya ambulans, bulunduğu ilden başka bir ile hasta transferi de gerçekleştirmektedir. Şehirler arası özel ambulans hizmetinde önceliğimiz hastanın durumunun stabil bir şekilde transport edilmesidir. Kullanacağı/ kullandığı ilaç veya ilaçlar var ise yol esnasında sağlık personelimiz uygulama yapmakta olup oksijen desteği ihtiyaç duyuluyor ise desteklenmektedir. Tüm yol boyunca oluşabilecek acil müdahale gerektiren durumlarda sağlık personellerimiz müdahale yapmaktadır. Bulunduğu ilden alınıp ve gideceği ildeki yatağına kadar hastamızı naklediyoruz. Hastamızın ağrı duymaması için olabileceği en minimum hareketlerle sabitliği koruyoruz.

İstanbul Özel Asya Ambulans İstanbul’un tüm ilçelerine ambulans hizmeti ve nakil hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakası ve Avrupa yakası özel ambulans bekleme noktalarımız sayesinde hastalarımıza kısa bir süre içinde ulaşıp gideceği yere transportunu gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Özel Asya Ambulans 7 gün 24 saat hastalarımıza hizmet sunmakta olup ayrıntılı bilgi ve iletişim için çağrı merkezi numaramız olan 0216 442 06 70 den bizlere ulaşabilirsiniz.

ÖZEL ASYA AMBULANS

Asya ambulans, şehir içi ve şehirler arası ambulans hizmeti sunan bir özel ambulans şirketidir. 12 yıla uzanan deneyim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Şehir içi ambulans hizmetinde İstanbul’un her ilçesine ambulans hizmeti ve nakil hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışındaki illerde ise şehirler arası hasta nakil hizmeti sunmaktayız. Asya ambulans uygun fiyat garantisi ile profesyonel ambulans hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve hastaneler arası ambulans hizmeti ve nakil hizmeti almak isteyen hastalarımız 0216 442 06 70 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Asya ambulans diyaliz merkezine kendi imkanlarıyla gidemeyen, donanımlı ambulans araçları, yeterli ekipmanlar ve ambulans sedyeleriyle götürülmesi mümkün olan hastaları evindeki yatağından alıp, diyaliz merkezindeki yatağına kadar naklini sağlamaktadır.

Haftada 2 veya 3 kez diyaliz merkezine gidip hastayı aktarıp sonrasında tedavi bittiğinde ise geri evine naklini sağlamaktayız. Uzman kadromuz ve tam donanımlı araçlarımız olası tüm risk faktörlerine karşı hazırlıklıdır. Eğitimli kadromuz bünyesinde hasta alımından sevkine ve hastaneye teslimine kadar en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Sağlık bizim için ön planda olduğundan dolayı, sizler için en uygun ambulans fiyatları eşliğinde hızlı, güvenilir ve kaliteli destek sunuyoruz. Asya ambulans ile ambulans hizmetinden sizde yararlanmak için çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. 0216 442 06 70 mobil destek hattımız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Hastalarımız sağlık kuruluşundan taburcu olduğunda da profesyonel ekip ve ekipmanlarımız aracılığı ile en güvenilir şekilde eve transportunu gerçekleştirmekteyiz. Konularında eğitimli uzman ekibimiz bayram gibi özel günler dahil olmak üzere 7/24 çağrı sistemi, eğitimli çağrı karşılayıcı personeli, kayıt sistemi, adres bulma sistemi ve araç takip sistemleriyle size daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyor.

Asya Ambulans bünyesinden Özel Ambulans hizmeti hakkında bilgi almak için çağrı merkezimiz ile 7/24 irtibata geçebilir randevu oluşturabilirsiniz. 0216 442 06 70 Çağrı merkezimizde Paramedik sağlık personellerimiz çağrı karşılamaktadır.

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi