ŞEHİRLER ARASI AMBULANS

Şehirler arası hasta nakli, uzman bir ekip ve donanımlı ambulans isteyen sağlık hizmetidir. Hastanın yol boyunca sağlık hizmetlerinden mağdur olmaması son derece önemlidir. Hastaya, refakat edecek sağlık personeli, hastayı teslim aldıktan sonra sorumlu kişidir. Hastanın tüm sağlık sorunlarıyla ilgilenip gerektiğinde hızla müdahale etmektedir. Hasta Nakil Ambulansı ile hastayı bulunduğu şehirdeki yatağından özel hasta taşıma sedyeleriyle alıp, gideceği şehirdeki yatağına kadar naklini sağlamaktayız.

Şehirler arası hasta naklini hastalarımız için daha sağlıklı ve konforlu hale getirmeye çalışmaktayız. Tüm sağlık personellerimize belirli aralıklarla eğitimler düzenleyip bilgileri güncel tutmaya çalışmaktayız. Türkiye’deki tüm illerde, sizlere en kısa sürede ulaşım sağlayacak, güler yüzlü kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. İşinde deneyimli ve uzman ekibimiz sayesinde herhangi bir durumda müdahaleler alanının deneyimli personelleri tarafından yapılmaktadır.

Hastaları özel ambulans hizmeti ile İstanbul şehir içi, şehirler arası, ülkeler arası, güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için en yeni araç ve teknik ekipmanları kullanıyor ve bu şekilde sahip olduğumuz kaliteyi her geçen gün biraz daha arttırmaya çalışmaktayız. Ambulanslarımız Mercedes marka Sprinter model araçlardan oluşmaktadır. Şehirler arası ambulans filomuz, hasta naklinizin konforlu ve sorunsuz olması için özel tasarlanmıştır.

Şehir dışı ambulans ihtiyacınız olduğunda 1 gün öncesinden randevu oluşturmanızı öneriyoruz. Hastanın sağlık durumuna bakılarak, Doktorlu veya Paramedikli (AABT) ekip oluşturularak ambulans çıkışı yapılmaktadır. Doktor olmayan ambulanslarımızın hepsinde en az 1 adet Paramedik (AABT) bulunmaktadır. Şehirler arası ambulans ve şehir içi ambulans hizmetimiz ile hastanızın sağlık durumuna göre merkez noktalarda beklemekte olan ambulanslarımız ile transferini sağlamaktayız.

Şehirler Arası Ambulans Fiyatları hastanızın alınacağı yerden gideceği yerin km mesafesine göre hesaplanmaktadır. Genel olarak, ücret yapıları bir taban ücret, kilometre ücretleri, ek bakım, gece ve hafta sonu ücretleri ve diğer hizmet ücretleri içerir. 0216 442 06 70 numaralı çağrı merkezimizden şehir dışı ambulanslarımız hakkında bilgi alabilir, fiyatlandırma talep edebilirsiniz.  Fiyat belirlenirken hastanın sağlık durumu, ambulansta ihtiyaç duyulacak acil/ tıbbi destek göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanın sağlık durumu ve şehirler arası uzaklık baz alınarak, çağrı merkezimiz en uygun fiyatlandırmayı yapmaktadır.

ÖZEL ASYA AMBULANS

Asya ambulans, şehir içi ve şehirler arası ambulans hizmeti sunan bir özel ambulans şirketidir. 12 yıla uzanan deneyim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Şehir içi ambulans hizmetinde İstanbul’un her ilçesine özel ambulans hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışındaki illerde ise şehirler arası ambulans ile hasta nakil hizmeti sunmaktayız. Asya ambulans uygun fiyat garantisi ile profesyonel özel ambulans hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve hastaneler arası özel ambulans hizmeti almak isteyen hastalarımız 0216 442 06 70 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Asya ambulans diyaliz merkezine kendi imkanlarıyla gidemeyen, özel ambulans sedyeleriyle götürülmesi mümkün olan hastaları evindeki yatağından alıp, diyaliz merkezindeki yatağına kadar naklini sağlamaktadır.

Haftada 2 veya 3 kez diyaliz merkezine gidip hastayı aktarıp sonrasında tedavi bittiğinde ise geri evine naklini sağlamaktayız. Uzman kadromuz ve tam donanımlı araçlarımız olası tüm risk faktörlerine karşı hazırlıklıdır. Eğitimli kadromuz bünyesinde hasta alımından sevkine ve hastaneye teslimine kadar en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Sağlık bizim için ön planda olduğundan dolayı, sizler için en uygun özel ambulans fiyatları eşliğinde hızlı, güvenilir ve kaliteli destek sunuyoruz. Asya ambulans özel ambulans hizmetinden sizde yararlanmak için çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. 0216 442 06 70 mobil destek hattımız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Şehirler arası ambulans hizmetinde hasta nakli, uzman bir ekip ve donanımlı araçlar isteyen bir hizmettir. Hastanızın ileri tetkik ve tedavisinin yapılması, devam ettirilmesi için bir başka ildeki sağlık kurumuna nakli gerekebilir. Bu tür durumlarda, acil yardım ambulansı ile hizmet sağlamaktayız. Tedavisi tamamlanan hastanızın taburcu sonrası bir başka şehire nakli gerektiğinde, nakil ambulanslarımız ile hizmetinizdeyiz.

Asya ambulans, 7 gün 24 saat aktif bir şekilde hastalarımıza nakil hizmeti vermenin yanında mobil sağlık hizmetini de vermektedir. Özel Asya Ambulans olarak hizmet verdiğimiz şehirlerde kısa bir süre içinde uzman ekibimiz hastalarımıza ulaşmaktadır. Çağrı merkezimiz 7/24 aktif olarak çalışmaktadır. Asya ambulans çağrı merkezi ulaşım hattı 0216 442 06 70 bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi