Bitlis Özel Ambulans

Özel Ambulans

Özel Ambulans

Özel ambulans servisi İstanbul ilinde bulunmaktadır. İstanbul ilinden türkiyenin her iline hasta nakli hizmetimiz mevcuttur. Hastalarımızın stabilizasyonu ve rahatlığı bizler için çok önemlidir.Özel ambulans hizmetimiz sayesinde hastalarımız evlerinde veya

hastanede aldığı sağlık hizmetlerini yol boyunca almaya devam etmektedir. Sağlık ötelenemeyecek, ertelenemeyecek, riske atılmayacak kadar önemli bir ihtiyaçtır. Sağlığınız bizler için son derece önemlidir.
Özel Ambulans hizmetinde kullandığımız ambulanslarımız son

model ambulanslardan oluşmaktadır. Tıbbi medikal malzemelerimiz ve makinelerimiz her sene düzenli kalibrasyon yapılarak kullanıma hazır halde ambulanslarımızda bulundurulmak zorundadır. Ambulanslarımızın uygunluk belgeleri her ambulansımızda bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından verilen bu uygunluk belgeleri, ambulanslarımızın düzenli denetimlerden geçtiğinin bir göstergesidir.

Özel Ambulans Fiyatları
Özel ambulans fiyatları 2021 Yılı başlangıç ücreti ve şehir içi km başına ücret olarak hesaplanmaktadır. Şehirler arası ambulans hizmeti fiyatları ise yine başlangıç ücreti ve km başına ücret olarak hesaplanmaktadır. Tipik olarak, ücret yapıları bir taban ücret, kilometre ücretleri, ek bakım, gece ve hafta sonu ücretleri ve diğer hizmet ücretleri içerir. Organizasyon vb. Sağlık tedbiri fiyatlarımız ise saatlik ücret olarak hesaplanmaktadır.

Hasta Nakil Ambulansı ve Acil Yardım Ambulansı arasında ve donanımlarına göre ambulans fiyatları farkı oluşmaktadır.
Hastaları özel ambulans hizmeti ile şehir içi, şehirler arası, ülkeler arası, güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için en yeni araç ve teknik ekipmanları kullanıyor ve bu şekilde sahip olduğumuz kaliteyi her geçen gün biraz daha arttırmaya çalışmaktayız. Ambulanslarımız Mercedes marka Sprinter model araçlardan oluşmaktadır. Şehirler arası ambulans filomuz, hasta naklinizin konforlu ve

sorunsuz olması için özel tasarlanmıştır.
Hasta Nakil Ambulansı sayesinde bir çok hastamız ameliyat sonrası canı acımadan stabilizasyonu koruyarak evindeki yatağına kadar özel ambulans hizmetinden yararlanmıştır.

Ortopedi ameliyatı sonrası, plastik cerrahi ameliyatları sonrası, fizik tedavi gören hastalarımız hastaneye giderken veya hastaneden eve dönerken Hasta Nakil Ambulanslarını kullanmaktadırlar.
Hasta nakil ambulansı, acil tıbbi müdahale gerektirmeyen hasta veya yaralıların naklini sağlamak amacıyla kullanılan ve yönetmelikte belirtilen teknik ve tıbbi donanıma sahip kara ambulansıdır. Hasta nakil ambulansında az en iki personel (ATT, ATT, ATT, AABT veya ATT, şoför şeklinde olabilir) görev yapar. ATT, ATT veya ATT, AABT olarak oluşan ekiplerde personellerden biri sürücü olarak çalışır. Hasta nakli sırasında bir sağlık personeli hasta kabininde hastaya refakat eder. Gerekiyorsa ekibe Şoför eklenir. Nakil ambulansları evden hastaneye, hastaneden eve, sağlık kuruluşundan diğer sağlık kuruluşuna hasta nakli ve tıbbi müdahaleye

ihtiyacı olabilecek hastalara hizmet vermek amacı ile kullanılır. Hasta nakil ambulanslarında ki şerit mavi renkli ve fosforlu özellikte ve en az 200 mm genişliğindedir.
Özel Ambulans Şehirler Arası Ambulans Fiyatları hastanızın alınacağı yerden gideceği yerin km mesafesine göre hesaplanmaktadır. Genel olarak,

ücret yapıları bir taban ücret, kilometre ücretleri, ek bakım, gece ve hafta sonu ücretleri ve diğer hizmet ücretleri içerir. 02164420670 numaralı çağrı merkezimizden şehir dışı ambulanslarımız hakkında bilgi alabilir, fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Özel Ambulans fiyat belirlenirken hastanın sağlık durumu, ambulansta ihtiyaç duyulacak acil/ tıbbi destek göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanın sağlık durumu ve şehirler arası uzaklık baz alınarak, çağrı merkezimiz en uygun fiyatlandırmayı yapmaktadır.
Özel Ambulans Şehir dışı ambulans ihtiyacınız olduğunda 1 gün öncesinden randevu oluşturmanızı öneriyoruz. Hastanın sağlık durumuna bakılarak,

Doktorlu veya Paramedikli (AABT) ekip oluşturularak ambulans çıkışı yapılmaktadır. Doktor olmayan ambulanslarımızın hepsinde en az 1 adet Paramedik (AABT) bulunmaktadır.

Şehirler arası ambulans ve şehir içi ambulans hizmetimiz ile hastanızın sağlık durumuna göre merkez noktalarda beklemekte olan ambulanslarımız ile transferini sağlamaktayız. 

Hasta Nakil Ambulansı hizmeti Kapsamında aşağıdaki hizmetleri verilmektedir.
    • Evden hastaneye hasta transportu
    • Hastaneden eve hasta transport
    • Evden eve hasta transportu
    • Hastaneler arası hasta transportu
    • Yoğun bakım hastası transportu
    • Evden (yüksek katlı ve merdivenli evlerde) kendi araçlarına ulaşım için hastaların indirilmesi hizmeti 

    • Acil (112 tarafından verilen vakalar ve sosyal endikasyonlar)
    • Organizasyon ve etkinliklerde sağlık gözetimi.

Hasta nakil ambulanslarımız, covid-19 sebebiyle her hasta sonrası dezenfekte edilmektedir.

 Bulaşıcı hastalıklara karşı büyük bir sorumluluk içerisindeyiz. Bizler ambulanslarımızı özel dezenfeksiyon cihazlarımız

ile her hastadan sonra dezenfekte ederek elimizden gelen herşeyi yapmaktayız. Sağlık çalışanlarımız 15 günde bir pcr testi vermektedir. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.
Özel ambulans hizmetinden, yürümekte zorluk çeken, yatağa bağımlı,

düşme riski olan hastalar, veya merdiven inip çıkmakta zorlanan yaşlı hastalar, ameliyattan yeni çıkmış ve taburcu olmuş hastalar yararlanabilmektedir. Aynı zamanda pleji ( felç) geçirmiş

hastalarda his kaybı olduğundan özel ambulans ile hastaneye gidip gelmektedirler. Diyaliz tedavisi alan hastalarımızda ise en çok rastlanan durum hipoglisemi ve hipotansiyondur.

Bu sebeplerden ötürü tek başlarına yürümekte zorlanırlar ve ambulans hizmeti alırlar. Hastaları özel sedyelerimiz ile bulunduğu yataktan gideceği yerdeki yatağına kadar hizmet vermekteyiz.

Özel ambulans hizmeti saatleri nedir?
Özel ambulans hizmetinde saat kesintisi yoktur. Ambulanslarımız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Gece nöbetçi ekiplerimiz sayesinde gece gündüz kesintisiz hizmet verebilmekteyiz.

Çağrı karşılama personelimiz hastanın bulunduğu konuma en yakın olan ekibi vakaya çıkartmaktadır.

Özel ambulans tıbbi ve medikal donanımı varmı?
Özel ambulanslarımız, il sağlık bakanlığı ve ilçe sağlık bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Hasta nakil ambulansı yönetmeliğinde bulunan tüm cihaz ve ilaçlar ambulanslarımızda mevcuttur ve olması zorunludur.  Ambulanslarımız günlük düzenlenerek ve sayılarak kontrol edilmektedir bu sayede ilaçların tarihlerine cihazların kalibrasyon tarihlerine son derece dikkat edilmektedir. 
Özel ambulans kaç kişilik ekipten oluşur?
Özel ambulanslarımız hasta nakil ambulansı ve acil yardım ambulansı olarak 2 ayrı ambulans tipinde hizmet vermektedir. Hasta nakil ambulanslarımızda minimum 2 sağlık personeli görev yapmaktadır Acil yardım ambulanslarımızda ise 

minimum 3 sağlık personeli görev yapmaktadır. Ayrı olarak yenidoğan yoğun bakım ambulanslarımızda ise yine minimum 3 sağlık personeli görev yapmaktadır. 

Özel ambulans şehir dışı hasta nakli yaparmı?
Özel ambulans ile bir şehirden başka bir şehire hasta transferi yapmanız mümkündür.Türkiyenin her iline hasta nakil hizmetimiz bulunmaktadır. Hastalarımızın transport sırasınca en rahat ve ağrısız bir şekilde nakledilmeleri için elimizden geleni yapmaktayız. Sağlık personellerimiz hasta nakli sırasında hastamızın vitallerini değerlendirir ve stabil bir şekilde transportunuz gerçekleşir.

Özel Ambulans

Özel Ambulans

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi