Geçmişten Günümüze Ambulans

Sancaktepe Özel Ambulans

SANCAKTEPE ÖZEL AMBULANS

Sancaktepe Özel Ambulans uzman sağlık personellerimiz ile şehir içi ve şehirler arası Hasta Nakil Ambulansı hizmeti vermektedir. Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan özel ambulans bekleme noktalarımız sayesinde tüm İstanbul ilçelerine kısa bir süre içinde ekiplerimiz ulaşmaktadır. Sancaktepe özel ambulans servisinde en az 2 sağlık personelinden oluşan ekipler ile ambulans hizmeti vermektedir. Doktor bulunmayan acil yardım ambulanslarında, hasta kabininde hastaya müdahale eden sağlık personellerinden en az bir tanesi Paramedik (AABT) dir. Hastalarınızın güvende olması ve profesyonel sağlık hizmeti almaları için alanında uzman sağlık personellerimiz tarafından sizlere hizmet vermekteyiz.

SANCAKTEPE ÖZEL AMBULANS İLE GÜVENİLİR HİZMET

Sancaktepe Özel Ambulans birimi olarak yatağa bağımlı ve kısıtlı harekete sahip hastalarımızı hastaneden eve evden hastaneye ve hastaneler arası transportlarını sağlıyoruz. Özel Ambulanslarımız Hasta Nakil Ambulansı yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmış tam donanımlı ambulanstır. Her hastamızı kendi yakınımız gibi ilgi ve alaka ile nakillerini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin memnuniyeti ve geri dönüşleri firmamız için son derece önemlidir. En değerlilerinizi bizlere emanet ederek ambulans hizmetinde bizleri tercih etmenizi isteriz. Uzman sağlık personelleri ve profesyonel ekip ve ekipmanlar ile sizlere hizmet veren Sancaktepe Özel Ambulans hastalarınızı evden hastaneye, hastaneden eve ve hastaneler arası nakillerinizde yanınızda olup, özel ambulans hizmeti vermektedir.

SANCAKTEPE HASTA NAKİL AMBULANSI

Sancaktepe Hasta nakil ambulansı hizmetinde ambulanslarımız Sancaktepe ilçesinde tüm ilçelerimizde olduğu gibi 7/24 çalışmaktadır. Özel desteğe ya da tedaviye bağımlı olan hastalarımız için uzman ekipmanlar kullanılarak hasta nakil ambulansı hizmeti verilmektedir. Sancaktepe Özel Ambulans fiyatları kullanılacağı süreye göre değişkenlik gösterebilir. Hastanızın alınacağı yerden gideceği adresin km hesaplanması baz alınarak özel ambulans ücretleri fiyatlandırılır. Sizlere uygun fiyat ile hızlı, güvenilir, kaliteli özel ambulans hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda acil yardım ambulansı ve hasta nakil ambulansı, fiyatlandırmalarımız farklıdır.  02164420670 Numaralı Mobil Sağlık Hattımızdan ihtiyacınızın olduğu her zaman Sancaktepe Özel Ambulans talebinde bulunabilirsiniz.

ÖZEL AMBULANS

Asya ambulans, şehir içi ve şehirler arası ambulans hizmeti sunan bir özel ambulans şirketidir. 12 yıla uzanan deneyim ve tecrübelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Şehir içi ambulans hizmetinde İstanbul’un her ilçesine ambulans hizmeti ve nakil hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışındaki illerde ise şehirler arası hasta nakil hizmeti sunmaktayız. Asya ambulans uygun fiyat garantisi ile profesyonel ambulans hizmeti sunmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve hastaneler arası ambulans hizmeti ve nakil hizmeti almak isteyen hastalarımız 02164420670 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Asya ambulans diyaliz merkezine kendi imkanlarıyla gidemeyen, donanımlı ambulans araçları, yeterli ekipmanlar ve ambulans sedyeleriyle götürülmesi mümkün olan hastaları evindeki yatağından alıp, diyaliz merkezindeki yatağına kadar naklini sağlamaktadır.

özel ambulans

WhatsApp icon
Whatsapp
Phone icon
Çağrı Merkezi